AKTronix Education
ترکیبی از آموزش تئوری و عملی با هم
  عضویت / ورود
 
   
 
مطالب عمومی / معرفی دوره آموزشی
راهنمای مهندسی معکوس برد های یک لایه، دو لایه و چند لایه
توسط Abolfazl Khazaei در تاریخ 8 تیر 1401
راهنمای مهندسی معکوس برد های یک لایه، دو لایه و چند لایه با هدف آماده سازی عزیزان علاقه مند به مهندسی معکوس تدارک دیده شده است. مدت زمان این راهنما 104.5 دقیقه است. شامل فصل های -ارزیابی و بررسی امکان مهندسی معکوس برد ها -خطوط قرمز و نکات شروع مهندسی معکوس برد ها -انتخاب نحوه و شگردهای صحیح مهندسی معکوس بردها -نحوه کپی برابر اصل کردن بردهای یک، دو یا چند لایه برابر برد اصلی -تشخیص قطعات دیپ و SMD با نوشته های ناشناس و عجیب* -نکات مفید افزایش سرعت و کیفیت مهندسی معکوس کردن بردها ویدیو معرفی این دوره در سایت و صفحه اینستاگرام مجموعه قابل دسترسی است. برای تهیه ی کامل این دوره آموزشی از طریق صفحه ی عضویت ارتباط برقرار کنید.

اخطار کلی قبل از خرید

لطفا در ذهنتان داشته باشید مهندسی معکوس بیشتر یک هنر است تا یک فعالیت فنی و هر بردی قابلیت مهندسی معکوس کردن ندارد. هرچند که با پیشرفت و تلاش مکرر احتمال مهندسی معکوس کردن برد مد نظر شما بالا خواهد رفت اما همواره امکان مهندسی معکوس کردن هر بردی وجود نخواهد داشت. این هنر و مهارت شماست که  در ابتدا موانعی که در سر راه مهندسی معکوس کردن یک برد وجود دارد را تشخیص و سپس آن ها را از سر راه بردارید. ممکن است در طول مسیر به مشکلی برخورد کنید که برای شما قابل حل نباشد و امکان مهندسی معکوس کردن برد مد نظر شما وجود نداشته باشد.

پیش نیاز های مهندسی معکوس

– تلاش و کوشش مستمر در طول فرایند مهندسی معکوس

– داشتن پشت کار برای تسلط یافتن به گام های مهندسی معکوس برد

– آشنایی متوسط با الکترونیک و قطعات مدار

– آشنایی با نرم افزار های طراحی مدار مانند التیوم، پروتئوس، کی کد، ایگل و …

– آشنایی سطحی با نرم افزار های طراحی گرافیکی

فهرست مطالب این راهنمای آموزشی

در جدول زیر لیستی از ویدیوهای این راهنمای آموزشی مشاهده می کنید. برای دسترسی به هر ویدیو کافیست روی عنوان آن کلیک نمایید.

#
عنوان ویدیو
توضیحات تاریخ انتشار مدت آموزش لینک صفحه آموزش
1
راهنمای مهندسی معکوس برد های یک لایه، دو لایه و چند لایه  کلیه ی محتوی راهنما در یک ویدیو جمع آوری شده است. 08/04/1401 01:25:00 لینک صفحه آموزش
2
نکات مهم تبدیل بردهای DIP به SMD در زمان مهندسی معکوس محتوی اضافه ای که بنابه درخواست یکی از شاگردان اضافه شده است. 23/08/1401 00:19:30 لینک صفحه آموزش
در حال حاضر این راهنما تکمیل شده است و آماده ارائه می باشد.

تهیه ی راهنمای آموزشی مهندسی معکوس برد های یک، دو یا چند لایه

لطفا برای اطلاع از قیمت و نحوه ی شرکت در این دوره آموزشی به صفحه ی عضویت مراجعه کنید. لطفا توجه نمایید این دوره رایگان نیست و دارای هزینه است. در صورتی که شرایط فراهم بود باعث افتخار ماست که به صورت کاملا رایگان در اختیار همه ی عزیزان باشیم اما متاسفانه ما در دنیای ایده آلی زندگی نمی کنیم و این امکان فراهم نیست. برای اطلاع از قیمت و شرایط مختلف ثبت نام اینجا کلیک کنید.

دانلود ویدیو آموزش با لینک مستقیم
 
 
Copyright © 2021 AKTronix Education | Education System Designed by Abolfazl Khazaei